Domácímu týmu šlo v zápase hlavně o fotbalovou čest, neboť je již jasné, že pro příští sezónu druhou nejvyšší krajskou soutěž neudrží. Baník Stříbro je na tom jinak – ten potřebuje ke klidu a záchraně každý bod. Začátek zápasu však výše popsané situaci vůbec neodpovídal, hrál se naprosto vyrovnaný fotbal. Jan Ledvina sice skóroval už v 9. minutě, ale domácí za chvíli po velkém závaru ve vápně vyrovnali. Trefil se Václav Bezdička. Zdálo se, že si autor branky míč na začátku celé akce zpracoval rukou, ale sudí to viděl jinak, a tak branka ze 17. minuty platila. Hosté v závěru první půle postupně přebírali iniciativu, a dokonce vstřelili další gól, který však kvůli ofsajdu nebyl uznán. Regulérní navýšení přišlo až po dělové ráně Ondřeje Kertise. Baník tak odcházel o poločase do kabin s mírným náskokem, ale trenér s výkonem spokojený nebyl. Změna přišla až ve druhé půli, kdy Stříbro ukázalo svou skutečnou sílu a přidalo další čtyři gólové trefy a definitivně rozhodlo zápas ve svůj prospěch. Všechny fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.
Fotogalerie zápasu



