SK Klatovy vs FC Rokycany 2:3 (1:2)

V bojovném utkání po úvodním tlaku domácích už v osmé minutě střelil první gól zápasu klatovský Jan Kotáb. Obdržená branka hosty z Rokycan nabudila k mnohem aktivnější hře a ještě do poločasu dvěma brankami Jana Procházky otočili vývoj i skóre. Druhý poločas začali hráči SK Klatovy opět náporem a paradoxně pustili hosty do dvoubrankového náskoku, kdy svůj hattrick po deseti minutách druhé půle zkompletoval Jan Procházka. SK Klatovy 30 minut před koncem snížily na 2:3, což nabízelo ještě dost času na vyrovnání, ale tři body si do Rokycan odvezl hostující celek.

Jak zápas viděl trenér SK Klatovy Michal Hoffmann : “Do zápasu jsme vstoupili velice dobře, vedeme 1:0 a po dvou hrubých individuálních chybách dostaneme dva identické góly, to se nemůže stát. Z centru dvakrát po sobě, jednou prsama, jednou hlavou, potom honíme něco, co se dohonit nedá. Druhý poločas zase dřou kluci, to jim vytknout nemůžu, fotbal trvá devadesát minut a my hrajeme jenom pětačtyřicet. Dostaneme se dolů, místo abychom odkopli balón, vyřešili situaci jednoduše, tak to řešíme nějakou nesmyslnou přihrávkou ve vápně. Zatím nejsme ve stavu, abychom to mohli kombinovat, prostě se to má odkopnout, dostaneme z toho na 1:1, vzápětí na 2:1. Jsme mladý mančaft, kluci mají hlavy dole, trvá to chvíli, než se zvednou. Druhý poločas předvedli, že to jde.”

Sestavy:
SK Klatovy: Rojík Jaroslav – Dvali Giorgi, Krásný Lukáš (83´ Vacek Adam), Janda Martin, Mészáros Milan [K], Diviš František, Nekola Tomáš (64´ Krejčiřík Zdeněk), Kotrba Petr (46´ Tříska David), Kotáb Jan, Sojka Jindřich (46´ Prančl Antonín), Lukeš Michal – Dolanský David, Herman Jan

FC Rokycany: Houdek Dan – Glazer Tomáš, Hereit Jan [K], Sadílek Jaroslav (89´ Černý Michal), Procházka Jan, Kroc David, Řezáč Petr (92´ Ineman Michal), Koranda Daniel (70´ Vaščák Jan), Vileta Karel (73´ Aubrecht Lukáš), Ženíšek Petr, Denk Tomáš – Laubr Jiří, Špiroch Marek

Branky: 8´ Kotáb Jan, 59´ Diviš František – 14´ Procházka Jan, 30´ Procházka Jan, 50´ Procházka Jan
Diváků: 208
Rozhodčí: Kožár Ondřej, Štrincl Pavel, Melničuk Vladimír, Šnajder Vlastimil

Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu