U19 FC Viktroria Plzeň B vs SK Kladno 3:2 (2:0)

Trenér hostujícího Kladna pan Radek Duda nám po zápase zhodnotil výkon jeho svěřenců: “První poločas jsme viděli, že domácí jsou dobří na míči, že dobře kombinují, chtěli jsme jim napadat rozehrávku, ale moc se nám to nedařilo. Do šancí jsme se nedostali. Naopak z brejku jsme dostali gól. Po jedné akci, kdy vyjel stoper, to bylo 1:0, druhý gól byl z brejku, takže to se nám nepodařilo. Druhý poločas jsme to vystřídali, myslím si, že 15 minut jsme byli určitě lepším mužstvem než domácí. Zaskočila je naše aktivita, která vyústila gólem. Bohužel pak přišla penalta, byla přísná, ale dala se písknout. Zápas byl otevřený až do konce, dokázali jsme snížit, ale bohužel už se nám třetí gól vsítit nepodařilo. Jinak to byl to hezký zápas, korektně vedený.”

Sestavy:
U19 FC Viktoria Plzeň B: Langr Martin – Petržílka Adam, Jílek Petr, Kolerus Jan [K], Brož Martin, Vostárek Lukáš (46´ Holík František), Hýsek Viktor (72´ Mikleš Tomáš), Janča Ladislav, Krátký Kryštof (46´ Zajíček Jan), Novický Ondřej, Planeta Šimon (63´ Kule Jakub) – Šmejkal Václav

U19 SK Kladno: Kindl Martin – Veselý David (46´ Kreisinger Martin), Kolářský Jakub, Janda Jakub, Veiner Matěj, Donát Matěj [K], Pospíšil Lukáš (76´ Chvojka Simon), Krpálek Jakub, Čermák Oldřich (46´ Slabý Jan), Pospíšil Tadeáš (91´ Kukla Vojta), Šnobl Matěj – Cimrman Adam, Tyban Michal, Lunger Šimon

Branky: 23´ Kolerus Jan, 32´ Krátký Kryštof, 69´ Kolerus Jan (pen.) – 53´ Šnobl Matěj, 80´ Šnobl Matěj
Diváků: 50
Rozhodčí: Hodek Jakub, Havránek Martin, Bogdan Gabriel

Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu