FK Robstav Přeštice vs FC Rokycany 3:0 (1:0)

“Nerodilo se to lehce”, řekl domácí trenér Stanislav Purkart o vítězství nad FC Rokycany. Na začátku zápasu přestály Rokycany nápor Přeštic a brankář Houdek musel předvést několik bravurních zákroků, aby udržel čisté konto hostujícího týmu. Paradoxně po vyrovnání herního projevu Přeštice poprvé udeřily. Ve 23. minutě otevřel skóre Matěj Strejček. Hosté se nevzdali a těsně před koncem poločasu při závaru před domácí bránou nastřelili břevno. Druhý poločas se nesl v podobném duchu, Přeštice tlačily, ale hostující celek z Rokycan odolával a postupně hru dokázal vyrovnat. Nevyrovnal však skóre a naprosto stejně jako v první půli po 23 minutách hry (tedy v 68. minutě zápasu) přidal druhý gól Tomáš Skála. Na konečných 3:0 upravil v samém závěru Tomáš Kristl.

Sestavy:
TJ Přeštice: Šampalík Matyáš – Duchek Jan [K], Böhm Sebastien, Suchý Martin, Kulhánek Jakub (76´ Patrovský Martin), Zdeněk Michal, Strejček Matěj, Staněk Stanislav (61´ Petr Jan), Skála Tomáš, Mudra Lukáš (83´ Růžička Michal), Šmídl Patrik (70´ Kristl Tomáš) – Fabián Patrik, Arzberger Tomáš, Růžička Luboš
FC Rokycany: Houdek Dan – Hereit Jan [K], Sadílek Jaroslav, Černý Michal (82´ Ječmen Jaroslav), Procházka Jan, Debellis Martin, Vaščák Jan (70´ Řezáč Petr), Kroc David (68´ Koranda Daniel), Vileta Karel, Ženíšek Petr (86´ Ineman Michal), Denk Tomáš – Stejskal Filip, Špiroch Marek

Branky: 23´ Strejček Matěj, 68´ Skála Tomáš, 90´ Kristl Tomáš
Diváků: 192
Rozhodčí: Cupl Zbyněk, Duda Miroslav, Špindlerová Zuzana – Váňa Josef

Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu