SK Rakovník vs FC Viktoria Plzeň B 0:3 (0:0)

Velkou slávou rakovnického fotbalu bylo nedělní utkání ČFL mezi domácím SK Rakovník a plzeňskou Viktorií B. Na utkání přišly až neuvěřitelné dva tisíce fotbalových fandů! Úvodní poločas byl herně zakřiknutý, do šancí se více dostávali domácí a nebýt vynikajícího Dominika Sváčka v brance Viktorie, mohl SK Rakovník vést o poločase minimálně o dvě branky. Druhý poločas byl ze strany FCVP mnohem důraznější a tak se jako první radovali hosté z Plzně. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat a konečný účet na 0:3 podtrhl gól z nařízeného pokutového kopu proti domácím. I přes prohru byla v Rakovníku skvělá fotbalová atmosféra.

Sestavy:
SK Rakovník: Zach – Pelyak, Razím, Sklenka (83. Severin), Tvrz (61. Hejda), Krupička, Duchoň, Hamouz (73. Schwendt), Milec (88. Čech), Klein, Červený (C) – Kimia, Pelc, Pucholt,
FC Viktoria Plzeň B: Sváček – Hranáč, Míka, Gabriel, Rychnovský, B. Havel (55. Vais), Grajciar (C), Herc (73. Petr), Václavík (68. Plecitý), Pinc (88. Taleski), Pihrt (55. Kepl) – Novák, Svoboda

Branky: 67′ Vais, 74′ Pinc, 87′ Pinc (p)
Diváci: 1983
Rozhodčí: Zadinová Olga – Krejsa Josef, Štefan Michal

Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu Galerie zápasu