U19 FC Rokycany vs Mostecký FK 4:2 (2:1)

Až v 6. kolo přineslo domácímu FC Rokycany bodový zisk, přitom herní projev dorostenců není vůbec špatný a dokáží potrápit i favority, jak předvedli v utkání se Slavií Praha. Dnešní duel rozehráli rokycanští mladíci náporem a již ve 12. minutě se trefil Ondřej Lang. Díky euforii v útoku, do kterého se zapojovalo místy všech deset hráčů Rokycan, zůstávala vzadu otevřená vrátka v obraně, jimi proběhl až před bezmocného gólmana Jakub Jurkovič a v 16. minutě srovnal. Rokycany si ještě do poločasu vzaly vedení zpět a svoji převahu potvrdily i ve druhém dějství, kdy utekly soupeři na rozdíl dvou branek. Zasloužené vítězství a radost ze zisku prvních bodů domácím nezkazil ani snižující gól hostujícího MFK , neboť v samém závěru přidali po několika šancích i gólovou pojistku na konečných 4:2.

Sestavy:
FC Rokycany: Riedl Daniel – Lang Ondřej, Kožíšek Adam, Rybař Matěj, Pražský Rudolf [K] (77´ Holek Dušan), Plzák Patrik, Bittera Nikolas (60´ Bouda Josif), Janota Jakub, Ryba Richard (70´ Lehký David), Hubert Martin (54´ Koranda Daniel), Drábek Jiří (80´ Radošovský Michal) – Drábek Martin

Mostecký FK: Bureš Ondřej – Relich Ondřej (67´ Juris Dominik), Minařík Danny, Bouček Jakub, Myška Martin, Novák Rudolf [K], Vlach Lukáš, Jurkovič Jakub, Činoveský Jan (78´ Rosenbaum Jakub), Wittausch Adam  , Loukota Tomáš (60´ Fedák Kuba) – Behina Tomáš

Branky: 12´ Lang Ondřej, 38´ Hubert Martin, 80´ Bouda Josif, 90´ Koranda Daniel – 16´ Jurkovič Jakub, 84´ Myška Martin